Home/O nas/Kariera
Kariera 2017-09-19T11:46:12+00:00
PCC Stellenangebote

Praca i kariera

Jako dynamicznie rozwijająca się spółka ciągle poszukujemy zaangażowanych i kompetentnych pracowników. Cenimy sobie różnorodność kultur i kwalifikacji, ponieważ otwarta, wzajemna wymiana doświadczeń jest jednym z naszych największych atutów. Oferujemy swoim pracownikom samodzielną pracę w atrakcyjnym środowisku, ukierunkowaną na konkretne rezultaty z możliwością przejęcia pełnej odpowiedzialności za realizację zadań. Wspieramy ich rozwój osobisty poprzez ukierunkowane przygotowanie do nowych obowiązków oraz proponując kształcenie ustawiczne. Największa spółka naszej Grupy, firma PCC Rokita S.A., została kilkakrotnie nagrodzona tytułem „Solidny Pracodawca Roku”.

Aktualne oferty pracy (w języku angielskim)

W związku z rozwojem naszego pionu chemicznego i dalszej dywersyfikacji przede wszystkim w segmentach polioli, surfaktantów i chloru poszukujemy kierownika projektów technicznych (m/k).

Twoje zadania:

• Opracowywanie i optymalizacja procesów produkcji chemicznej
• Zarządzanie projektami w Grupie Kapitałowej, również na szczeblu międzynarodowym

Twój profil:

• Ukończone studia na kierunku Chemia Techniczna, Inżynieria Chemiczna i Procesowa lub Chemia Organiczna
• Głęboka i potwierdzona w praktyce wiedza z dziedziny przemysłowej chemii organicznej
• Doświadczenie w planowaniu i sprawowaniu pełnej odpowiedzialności za eksploatację instalacji chemicznych, petrochemicznych lub rafineryjnych
• Duże doświadczenie w zarządzaniu międzynarodowymi projektami, w tym w opracowywaniu studiów wykonalności oraz w finansowym i technicznym monitorowaniu projektów
• Doświadczenie w zakresie projektów budowy dużych instalacji chemicznych
• Znajomość języków obcych: Polski, Angielski

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy o pracę lub umowę doradczą na indywidualnych warunkach
• Pełnienie odpowiedzialnej funkcji w międzynarodowej grupie kapitałowej ukierunkowanej na wzrost
• Przestrzeń dla własnej inicjatywy w istniejących obszarach działalności oraz możliwość rozwoju w nowych segmentach przedsiębiorstwa zorientowanego na innowacje

Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoją aplikację w języku angielskim lub niemieckim wraz z oczekiwaną wysokością wynagrodzenia i informacją dotyczącą Twojej dostępności.

Kontakt:

PCC SE
Ulrike Warnecke
Dyrektor Zarządzająca
Moerser Straße 149
47198 Duisburg
Niemcy
telefon: + 49 2066 2019 0
Fax: + 49 2066 54682
e-mail: karriere@pcc.eu

We are constantly searching for experts who want to share their expertise with us. If you want to pass on your knowledge to young teams and offer your project-related advice to us, do not miss your chance with PCC.

You are invited to support us as our consultant (m/f). In the framework of specific projects, your task will be to advise us on chemical processes as well as on sales and applications, primarily in the fields of:

  • ethoxylation and propoxylation processes and their derivatives, such as PEG (polyethylene glycol)
  • surfactants, such as betaines, esterquats
  • oleochemicals
  • polycarboxylates
  • polyurethanes and polyurethane systems
  • polyurethan based adhesives
  • polyester polyols
  • phosphorus derivatives, such as PCl3, flame retardants

We would be pleased to hear from you.

Please send your documents via e-mail or post to:

PCC SE
Ms. Ulrike Warnecke
Managing Director
Germany
Phone: +49 (0)2066 2019 0
Fax: +49 (0)2066 54682
E-mail: karriere@pcc.eu

Dołącz do naszej bazy kandydatów

W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy ambitnych i zmotywowanych pracowników, chcących podjąć wyzwanie i dołączyć do naszego zespołu. Jeśli nie znalazłeś aktualnej interesującej oferty pracy, zachęcamy do przesłania swojej aplikacji do naszej bazy potencjalnych kandydatów.

Dokumenty (w języku angielskim lub niemieckim) prosimy przesłać e-mailem lub drogą pocztową na adres:

PCC SE
Niemcy

telefon: +49 (0)2066 2019 0
fax: +49 (0)2066 54682
e-Mail: karriere@pcc.eu